Karol Zieliński

Od 2011 roku zdobyłem głęboką wiedzę i doświadczenie w projektowaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu stron internetowych, pomagając w rozwoju firm w przestrzeni cyfrowej. Moje doświadczenie w profesjonalnej fotografii reklamowej pozwala mi na tworzenie wyjątkowych wizualizacji, które przekształcają każdy pomysł w rzeczywistość. Jeśli jesteś na tej stronie, prawdopodobnie już doceniasz tę wartość.

89 Studio powstało z mojej pasji do wspierania sukcesów innych i wkładania w to osobistego wkładu artystycznego i technicznego. Od początku mojej kariery zależało mi na tworzeniu projektów, które są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim skuteczne i zgodne z oczekiwaniami klientów. W 89 Studio skupiam się na dostarczaniu rozwiązań, które łączą estetykę z praktyczną funkcjonalnością.

W każdym projekcie realizowanym w 89 Studio, znajdziesz niepowtarzalny rys i wysoki standard wykonania. Moje portfolio nie jest tylko pokazem projektów, ale opowieścią o drodze do sukcesu każdego klienta – od koncepcji po finalne wykonanie. Każda realizacja niesie ze sobą osobistą historię i zobowiązanie do spełnienia celów, które stawiam na samym początku każdego z projektów.

Sukces 89 Studio opiera się na synergii z doświadczonymi profesjonalistami. Przez lata wypracowałem sieć kontaktów branżowych, które przekształciły się w zgrany zespół ekspertów.

ponad 5 lat doświadczenia

ponad 80 klientów

ponad 200 projektów

100% zaangażowania