W każdej firmie, szczególnie z długą historią przychodzi moment gdy trzeba odświeżyć jej wizerunek. Tak również było i tym razem z Fire Stop Install.

Wizerunek jest niesamowicie ważny zarówno w życiu codziennym jaki i relacjach biznesowych. To od niego często zależy pierwsze wrażenie. Zadaniem 89 STUDIO było stworzenie od podstaw nowego wizerunku firmy Fire Stop Install z siedzibą w Szczecinie. Dla firmy zostało finalnie przygotowane nowe logo oraz drukowane materiały reklamowe takie jak wizytówki i papier firmowy.

Logo firmy Fire Stop Install miało nawiązywać do ich działalności. Postawiliśmy więc na projekt sygnetu, przedstawiający zamknięty płomień oraz ognisto pomarańczowa kolorystykę nawiązującą do kolorów starego logo firmy, które towarzyszyło im przez cały wcześniejszy okres działalności.

Poznaj nowe logo wykonane dla firmy Fire Stop Instal

Dokumenty firmowe – Identyfikacja wizualna

Profesjonalna firma, wymaga równie profesjonalnego podejścia do odświeżenia wizerunku. Nie zamierzaliśmy ograniczyć działań do wysłania kilku projektów logo na białym tle. Tworząc nowe logo postawiliśmy również na jego kompleksową identyfikacje wizualną. Stworzyliśmy wiele elementów, które razem składały się w spójną całość.

Wizytówka firmowa – identyfikacja wizualna

Projekt nowego logo firmy wygląda niesamowicie nie tylko na białym, ale również na czarnym tle. Idealnym przykładem tego jest zaprojektowana przez nas nowa wizytówka firmowa.

Długopis firmowy z logo

Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy skończyli projekt na identyfikacji materiałów drukowanych. Logo firmy idealnie pasuje do czarnych długopisów, a wytłaczany napis z nazwą firmy nie zwraca tak uwagi, dzięki czemu całość wygląda gustownie i nie rzuca się w oczy jak typowy długopis z reklamą.

Logo firmy na kubkach firmowych

Tworząc nowe logo pomyśleliśmy również o fanach kawy i herbaty. Dla nich przygotowaliśmy identyfikację wizualną z nowym logo w dwóch wersjach kolorystycznych.

Zobacz jak zaprojektowane przez 89 STUDIO logo wygląda na pozostałych materiałach reklamowych

DODATKOWE ROZWIĄZANIA WDROŻONE W PROJEKCIE

Stopka mailowa
Przygotowanie i zainstalowanie na kontach pracowników stopki mailowej z nowym logo.

Szablon dokumentów internetowych
Przygotowanie szablonu dokumentów elektronicznych z logo firmy