Zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej dla M2 Summer House było czystą przyjemnością. Naszym celem było przede wszystkim podkreślenie wyjątkowej oferty wynajmu niezwykle nowoczesnych domków letniskowych ulokowanych nad polskim morzem.

Zadanie bardzo ambitne, więc z jeszcze większą chęcią chcieliśmy je wykonać. Strona internetowa wykonana dla M2 Summer House musiała nie tylko podkreślać wysoki standard i nowoczesne wzornictwo, ale również trafiać z przekazem do klienta. Wspólnie uznaliśmy że idealnym podkreśleniem nowoczesności oraz wysokich standardów domków letniskowych nad morzem będzie połączenie koloru złotego i granatowego. Dopełnieniem całego projektu było wykorzystanie skosów w nagłówkach podstron, które nadały nowoczesny charakter całej witrynie internetowej.

Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie przemycili do projektu kilka rozwiązań, które naszym zdaniem w znaczącym stopniu ułatwiły użytkownikom nawigację po stronie. Największym wyzwaniem była czytelność oferty zarówno dla osób korzystających z urządzeń stacjonarnych jak i smartphonów. Dzięki doświadczeniom z poprzednich projektów poradziliśmy sobie z tym bez większych problemów.

Sprawdź co wyróżnia ten projekt

NOWOCZESNY DESIGN I UŻYTECZNOŚĆ

Strona Domki M2 to idealny przykład, że nowoczesny design może iść w parze z użytecznością. Dzięki poznaniu potrzeb osób szukających oferty wynajmu domków nad morzem, wiedzieliśmy że część z nich korzysta ze smartphonów oraz tabletów. Oczywiście wykorzystaliśmy to między innymi przy tworzeniu strony z ofertą domków. W tym miejscu zrezygnowaliśmy z tworzenia kolejnych podstron dla każdej z ofert i całość w estetyczny sposób przedstawiliśmy na jednej stronie.

SYSTEM DO ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ

Zapanowanie nad wszystkimi rozwiązaniami, zarządzanie galerią, czy optymalizacja strony nie była by tak intuicyjna gdyby strona nie opierała się o tak elastyczny system do zarządzania treścią jakim jest Drupal 7.

OPTYMALIZACJA STRON DO POZYCJONOWANIA

Oferta domków do wynajęcia nad morzem nie dotarła by do tak szerokiego grona odbiorców gdyby nie optymalizacja strony. Najtrudniejszym zadaniem było wybranie odpowiedniego systemu do zarządzania treścią, który pozwoliłby zachować odpowiedni stosunek treści do kodu strony.

Jak powinien wyglądać slider na stronie głównej

Dobrze zaprojektowany slider może nadać charakter całej stronie. Tak właśnie jest w przypadku strony dla M2 Summer House, gdzie slider podkreśla nowoczesność całej strony.

Jak podkreślić atuty oferty domków nad morzem?

Wystarczy dobrze zaprojektować pozostałą część strony, przedstawiając wszystko to czego chciała by osoba szukająca właśnie takiej oferty.

Jak zaprojektować stronę by widok oferty nie wydawał się monotonny?

Zalet wypoczynku w domkach letniskowych jest bardzo dużo. By uniknąć monotonni w wyglądzie strony, podzieliliśmy zalety na dwie sekcje o różnym układzie z zachowaniem wspólnego designu przez wewnętrzną delikatną złotą ramkę umieszczoną na każdym zdjęciu

Strona z ofertą i galerią domków letniskowych

Galeria najlepiej może oddać niepowtarzalny klimat domków letniskowych. Postaraliśmy się by każdy domek został jak najlepiej zaprezentowany, stąd też tuż przy galerii zdjęć znajdziesz najważniejsze informacje o każdym z dostępnych domków.

DODATKOWE ROZWIĄZANIA WDROŻONE W PROJEKCIE

Formularz kontaktowy
Zaawansowany formularz kontaktowy na stronie internetowej, pozwalający przeglądać wysłane maile z poziomu strony.

Google maps
Mapa Google z lokalizacją domków nad morzem, w łatwy sposób pozwala wyznaczyć optymalną trasę dojazdu.

Integracja z Google Analytics
Integracja strony z Google Analytics pozwala śledzić liczbę odwiedzin oraz zachowanie użytkowników na stronie.