Jeśli aktywny wypoczynek to tylko spływy kajakowe z Podrawie. Jak wiadomo najlepsze spływy kajakowe rzeką Drawą muszą mieć najlepszą stronę internetową. I tu pojawia się 89 STUDIO z niesamowitymi pomysłami.

Podrawie to nie tylko spływy kajakowe rzeką Drawą, Korytnicą, Mierzęcką Strugą, ale również oferta spływów firmowych, zimowych czy weekendowych. Chyba każdy z nas marzy o aktywnym wypoczynku z dala od zgiełku miasta w wygodnym kajaku pośrodku natury. Zanim jednak mogliśmy nacieszyć się tym wszystkim musieliśmy stworzyć stronę internetową oddającą niesamowity klimat spływów kajakowych.

Przy projektowaniu strony internetowej musieliśmy odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytanie. Jak wyróżnić stronę ze spływami kajakowymi i przyciągnąć na nią zainteresowane osoby. Z odpowiedzią na to pytanie nie mieliśmy problemów, doskonale czujemy potrzeby naszych klientów i wiemy jak stworzyć dla nich IDEALNE projekty.

Dokładnie tak było ze stroną internetową dla Podrawie. Oprócz bogato opisanej oferty samych spływów, można również na niej znaleźć wiele informacji pomagających przygotować się do spływu kajakowego, zapoznać się ze sprzętem czy obejrzeć galerię zdjęć z wybranej rzeki.

Wszystkie te informacje połączyliśmy z niesamowitymi zdjęciami spływów kajakowych otrzymanymi od właściciela firmy. W efekcie końcowym strona internetowa Podrawie.pl tworzy klimat niesamowitej przygody i dobrej zabawy.

Sprawdź co wyróżnia stronę internetową Podrawie

Emocje i niesamowita przygoda

Już od pierwszych sekund strona internetowa działa na nasze emocje. Wszystkie zdjęcia w tle na stronie głównej zostały wykonane „z kajaka”, dzięki temu możesz poczuć i zobaczyć to co czeka Cię na spływie, ale to nie wszystko… Na każdej stronie oferty dodaliśmy jedno zdjęcie najlepiej opisujące to co może Cię spotkać decydując się na wybraną rzekę.

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy może wyglądać zwyczajnie tak jak na setkach innych stron, a może też być pomocny dla użytkowników tak jak na nowej stronie. Nikt z nas nie lubi szukać kontaktu, który często znajduje się na osobnej podstronie lub wysyłać maila przez osobnego klienta pocztowego. Na nowej stronie formularz kontaktowy jest tam gdzie użytkownik tego by chciał. Każda oferta posiada formularz kontaktowy poruszający się za użytkownikiem, dzięki czemu nie trzeba już przeklikiwać się przez stronę, czy przewijać ją w górę albo w dół.

Rozbudowana galeria zdjęć

Galeria zdjęć Podrawie.pl była prawdziwym wyzwaniem. Tutaj musieliśmy stworzyć coś co nie zanudzi użytkownika i będzie w pewnym stopniu uporządkowane. Galeria została podzielona na rzeki główne, dodatkowo każdą rzekę podzieliliśmy na odcinki i dodaliśmy możliwość ich filtrowania. Dzięki temu oglądając galerię nie musimy się zastanawiać z jakiego miejsca pochodzą zdjęcia.

Najlepsze oferty spływów kajakowych widoczne już na pierwszym ekranie

Duże zdjęcie lub film plus jedno zdanie na głównym ekranie strony internetowej to trend ostatnich czasów, ale w tym projekcie chcieliśmy lepiej wykorzystać powierzoną nam przestrzeń. Tak właśnie powstał projekt pierwszej sekcji strony głównej, gdzie oprócz niesamowicie klimatycznego zdjęcia w tle dodaliśmy trzy najlepsze oferty spływów kajakowych.

Moda na slidery przemija, ale tylko te słabe…

Dobrze wykorzystane możliwości slidera potrafią uatrakcyjnić nawet najbardziej nowoczesną stronę internetową. Dzięki zastosowaniu slidera do aktualności na stronie głównej udało się nam zaoszczędzić naprawdę sporo miejsca i zachować przy tym dużą czytelność strony.

Jak przygotować się na spływ kajakowy?

Niby nic trudnego, a wiele pytań osób zainteresowanych ofertą spływów kajakowych sprawiło, że znaleźliśmy miejsce by już na stronie głównej odpowiedzieć na najważniejsze z nich.

Galeria zdjęć wyróżnia się spośród wielu innych zamieszczonych na podobnych stronach internetowych.
Liczba rzek w ofercie firm jest naprawdę spora. W dodatku każda rzeka to masa odcinków. Szkoda byłoby pakować wszystko do jednego worka i zabijać klimat tylu niesamowitych miejsc. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć rozbudowaną galerię zdjęć z podziałem na konkretne odcinki rozszerzone o opis widoczny nad galerią.

DODATKOWE ROZWIĄZANIA WDROŻONE W PROJEKCIE

Strona z CMS Drupal

System skrojony na miarę, idealny do zarządzania stroną internetową oraz zaawansowaną galerią,

Integracja z social media

integracja strony z social media dzięki modułowi ShareThis

Integracja z google analitics

System do monitorowania ruchu i zachowania na stronie